قوانین و مقررات عضویت و استفاده از کیــجانا

 

کیجانا اولین وب سایت تخصصی آموزش آرایشگری است و بروزترین و زیباترین مدل ها و فیلم های آموزشی با جزئیات آموزشی بی نظیر در موضوعات شینیون و بافت مو (آموزش شینیون،شینیون عروس،مدل مو،بافت مو،شینیون کودک)،آرایش و گریم صورت(آموزش گریم،میکاپ عروس،گریم عروس،خودآرایی،آرایش چشم)،کوتاهی مو(آموزش کوتاهی،کوپ)،طراحی ناخن(آموزش طراحی ناخن،دیزاین ناخن،طراحی سه بعدی ناخن،کاشت ناخن)،گریم کودک، دوره های آموزشی آرایشگری، پک های آموزشی آرایشگری ( DVD های آموزشی آرایشگری) با کاملترین جزئیات آموزشی و با تنوعی بی نظیر ارائه می دهد و همچنین در بخش مقالات آموزش آرایشگری،مجله مد و زیبایی و مجله عروس، مطالب آموزشی بروز و مفیدی را در اختیار علاقمندان قرار می دهد. وبسایت آموزش آرایشگری کیجانا همواره تلاش کرده است تا برترین مقالات،فیلم ها و پک های آموزشی را تهیه و با کیفیتی مطلوب در اختیار آرایشگران ،صاحبین آموزشگاه های آرایشگری و علاقمندان به هنر آرایشگری قرار دهد.

 
الف ) شرایط ثبت نام و استفاده از سایت :
 
. برای ثبت نام در کیـجانا، درج ایمیل واقعی و معتبر کاربران ضروری است .
. انتخاب نام کاربری نامتعارف و نامناسب برای ثبت نام در کیـجانا ممنوع بوده و در صورت مشاهده، مدیران سایت حساب کاربری چنین اشخاصی را بدون اطلاع قبلی حذف خواهند کرد.
.به کار بردن کلمات و تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع می باشد .
.به کار بردن کلمات مستهجن و تمسخرآمیز، افترا امیز و تهدیدآمیز و یا بی حرمتی به مقدسات مذهبی – قومی و فرهنگی در تمامی قسمت های وب سایت ممنوع می باشد .
. پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی ممنوع می باشد .
. در صورت عدم رعایت قوانین و موازین حساب کاربری چنین اشخاصی از طرف مدیریت وب سایت مسدود خواهد شد .
. کاربران در صورت مشاهده هر گونه تخلف می توانند از طریق لینک هایی که به همین منظور در بخش های مختلف وب سایت قرار داده شده برای گزارش اقدام نمایند .
. از گذاشتن اطلاعات حساس و غیر ضروری بر روی وب سایت جدا خوداری کنید، کیـجانا مسئولیت سوء استفاده از این اطلاعات را نمی پذیرد .
. آدرس ایمیل های شما قابل مشاهده نیست و در دسترس عموم قرار نمی گیرد و کیجانا ایمیل های شما را تحت هیچ عنوان در اختیار شخص یا گروه و یا هیچ شرکتی قرار نخواهد داد.
. مسئولین کیـجانا حق دارند به صلاحدید خود ایمیل ها و پیغامهایی را به منظور اطلاع رسانی برای اعضاء سایت ارسال کنند. با ثبت نام در سایت موافقت خود را با دریافت اینگونه ایمیل ها اعلام می کنید .

 

ب ) مطالب و محتوای سایت :

. هر گونه انتشار و استفاده تجاری از مطالب کیـجانا بدون کسب اجازه از مسئولین سایت و ذکر منبع، غیر مجاز بوده و متخلفان طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران تحت پیگرد قرار خواهند گرفت .
. محتوای نرم افزار، ابداعات، ایده ها و طرح های مورد استفاده در کیـجانا  متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق مادی و معنوی آنها برای این وب سایت محفوظ است .
. توصیه ها و پیشنهادات مطرح شده در کیـجانا  تنها جنبه راهنمایی داشته و مسئولیت اجرا و استفاده از این توصیه ها برعهده کاربران است .
نظرات، پیشنهادات و توصیه متخصصان که در قالب مصاحبه، مقاله یا به هر نحو در سایت کیـجانا  منتشر می شود، نظر شخصی این افراد بوده و کیـجانا  به هیچ وجه مسئولیتی را در این رابطه نمی پذیرد .