راه های استفاده دوباره از لباس عروس(یکبار مصرف نیست!)

راه های استفاده دوباره از لباس عروس(یکبار مصرف نیست!)

راه های استفاده دوباره از لباس عروس(یکبار مصرف نیست!)

راه های استفاده دوباره از لباس عروس(یکبار مصرف نیست!)

راه های استفاده دوباره از لباس عروس(یکبار مصرف نیست!)

 

لباس عروسی جزو آن دسته از لباس‌هایی است که همه ما ممکن است سال‌ها در فکر آن باشیم. احتمالا تا آنجاکه بشود لباس‌های مختلف را پرو می‌کنیم تا آن لباسی را که ما را در مهم‌ترین شب زندگی‌مان متفاوت می‌سازد و در آن عالی خواهیم شد، پیدا کنیم. بر خلاف آن چیزی که همه ما فکر می‌کنیم لباس عروسی یک لباس یک بار مصرف نیست که یک شب آن را بپوشیم و بعد ندانیم که باید با آن چه کار کنیم؟ در ادامه به شما چند راهکار می‌دهیم که بتوانید دوباره از این لباس به‌خصوص استفاده کنید.

در ادامه با کیــجانا همراه باشید.

 

می‌خواهید نگه دارید؟ فقط در جعبه!

 

از آنجا که برای خیلی از افراد جدایی از این لباس سخت است، آن را نگاه می‌دارند. این کار ایده بدی نیست. چون به این ترتیب می‌توانند سال‌های بعد آن را بر تن دختر یا عروس خود کنند و لذت ببرند. اگر جزو این دسته از افراد هستید باید بدانید این لباس را نمی‌توانید در کنار سایر لباس‌های‌تان قرار دهید. چون به مرور زمان زیبایی خود را از دست می‌دهد. آن را باید در یک جعبه به ابعاد و اندازه خودش بگذارید.

 

راه های استفاده دوباره از لباس عروس

لباس‌تان را اجاره بدهید


شاید کرایه دادن لباس زیاد باب میل‌تان نباشد. اما این را در نظر بگیرید که خانم‌های جوان زیادی هستند که دوست دارند لباسی مانند لباس شما را در مراسم عروسی‌شان به تن کنند اما توانایی مالی خرید آن را ندارند و به لطف شما می‌توانند آن را با هزینه‌ای کم تهیه کنند.

لباس‌تان را بفروشید

اگر جزو خانم‌های کمتر احساساتی و بیشتر اقتصادی هستید، فروختن لباس عروسی برای شما انتخاب مناسبی خواهد بود. البته این که کسی را پیدا کنید که هم اندامی مانند اندام شما و هم سلیقه‌ای مانند سلیقه شما داشته باشد کار آسانی نخواهد بود. اما در هر حال امتحانش مجانی است.

 

راه های استفاده دوباره از لباس عروس-2

تغییر سبک لباس

چه کسی گفته لباس عروسی را نمی‌شود در مراسم دیگری هم پوشید؟ کافی است که از یک خیاط بخواهید یک سری تغییرات در آن ایجاد کند. مثلاً کوتاهش کند یا برخی از زوائد آن را حذف کند و خلاصه آن را به صورت یک لباس شب زیبا در آورد.

با لباس خود خداحافظی کنید!

 

راه های استفاده دوباره از لباس عروس-3

شاید شما نیز دوست داشته باشید که در لباس عروسی خود، عکس‌های متفاوتی در مکان‌های متفاوتی بیاندازید. مثلاً زیر برف، کنار دریا و غیره. اما ممکن است به این ترتیب لباس‌تان خراب شود و به مراسم نرسد. اما بعد از مراسم این نگرانی دیگر وجود ندارد. می‌توانید آن را به تن کنید و هرجا که دوست دارید با آن عکس بیاندازید. البته این را هم در نظر بگیرید که ممکن است خراب شود و مجبور شوید با آن خداحافظی کنید.

 

نظر شما عزیزان درباره این مقاله چیست؟ با ما در میان بگذراید

 

به دوستانتون اطلاع بدید!

دیدگاه های شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.