آیا میدانید استــروبینگ مو چیست؟

آیا میدانید استــروبینگ مو چیست؟

آیا میدانید استــروبینگ مو چیست؟

 

 
استروبینگ مو یکی از آخرین تکنیک های رنگ به شمار میاد که میتونه در پر و سلامت نشون موها خیلی کمکتون کنه. تابستون امسال ، با استروبینگ کردن رنگ موهانون ، تک باشید.

پس در ادامه با کیــجانا همراه باشید تا با این تکنیک جدید رنگ مو آشنا بشید.

 

موهای درخشنده ی شما

همونطور که توی متد آرایشی استروبینگ، شما با استفاده از متد سایه و روشن، تمام تلاش تون رو می کنین تا با رنگ روشن قسمت های خوش فرم صورت تون رو برجسته تر نشون بدین و حسابی توی چشم بیاین و خیره کننده بشین . می‌ تونین همین روش رو برای رنگ آمیزی موهاتون در نظر بگیرین و موهاتون رو از اون چیزی که هست پر پشت تر ، براق تر ، سالم تر و پر از سایه‌ های روشن نشون بدین. شما با استفاده از متد استروبینگ می تونین یه نقشه ی حسابی برای موهاتون بریزین و به اونها جلوه ی خوبی بدین. این متد که به تازگی مد شده، چند هفته قبل توسط مدل مشهور جی.جی حدید، پری ادوارد، کریستین استوارت و … به دنیای مد معرفی شد .

آیا میدانید استــروبینگ مو چیست؟-1

( جی جی حدید و رنگ استروبینگ موهایش )

از تیره به روشن

اگه قراره متد استروبینگ رو روی موهاتون اجرا کنین، باید بدونین که این متد از بالای موهاتون شروع می شه و از پایه ی رنگ بلوند تیره به سمت بلوند روشن و خامه ای می ره. به این شکل که وقتی یک نفر به شما از روبرو نگاه می کنه بالای موهاتون بلوند تیره است و پایین روشن و به نظرش اینطور میاد که پایین موهای شما حسابی پر پشت و حالت داره .

آیا میدانید استــروبینگ مو چیست؟-2

پیچ و تابی که این رنگ ها به موهای شما می ده جذابیت شما رو چندین برابر می کنه. اگه از این روش برای موهاتون استفاده کنین، اینطور به نظر می رسه که همیشه روی موهاتون یه نور قشنگ و خیره کننده وجود داره، نوری که پایین موهاتون رو حسابی شاداب و پر حجم و ریشه‌ های مو رو منظم و سالم نشون می ده.

نور بندازین

 برای اینکه این متد خیلی خوب روی موهاتون جواب بده، باید از آرایشگرتون بخواین روی زمینه ی طبیعی موهاتون تکه های لایت در بیاره اما به شکل که قسمت بالای لایت تون رو خیلی نازک برداره و از پایین تکه های بیشتری رو داخل فویل بذاره. طوری که وقتی موهاتون رو شستین، همون حالت از تیره به روشن حسابی روی موهای شما مشخص باشه .

آیا میدانید استــروبینگ مو چیست؟-3

بعد از اینکه کارتون در این قسمت تموم شد، از آرایشگرتون بخواین با یه رنگ روشن تر از پایه ی هایلایت تون شروع کنه به سایه انداختن توی موهاتون و اونها رو از چیزی که هست یه مقدار روشن تر نشون بده . به طوری که انگار توی موهاتون نور افتاده و داره می درخشه.
استروبینگ مو خصوصا برای فصل تابستون همراه با آرایش برنزه ملایم بسیار شیک میشه .

 

منبع : خانومی

به دوستانتون اطلاع بدید!

دیدگاه های شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.