داغ ترین مد رنگ مو تابستان امسال : بلوند یخی

داغ ترین مد رنگ مو تابستان امسال : بلوند یخی

داغ ترین مد رنگ مو تابستان امسال: بلوند یخی

 

 
اگر یک کمی در جریان دنیای مد باشید میدونید که امسال تابستون، نبض مد با موهای بلوند یخی میزنه. با این رنگ مو میتونید یک تغییر اساسی به حال و هوای خودتون بدید.

در ادامه با کیــجانا همراه باشید.

 

این تابستون بلوند باشید.

توی این روزای گرم تابستونی که آدما کم حوصله میشن و گرما کلافه مون میکنه  بهتره یه تغییر  اساسی به خودتون بدید .  مثلا الان که هوا گرم شده می تونین با چندتا تکنیک ساده مثل دم اسبی بستن موهاتون یا کوتاه کردن  یا رنگ کردن شون به رنگ پلاتینه برای خودتون تنوع ایجاد کنین. این تکنیک های ساده به شما کمک می کنه تا شبیه هنرمندای مورد علاقه تون مثل کریستین استوارت، تیلور سوئیفت و … بشین که به تازگی موهاشون رو بلوند یخی کردن. رنگی که حسابی به چهرشون میاد و زیباتر شون کرده.

داغ ترین مد رنگ مو تابستان امسال : بلوند یخی-1

ستاره هایی که این روزها موهاشون icy blonde  یا بلند یخی شده خیلی قیافه هاشون جذاب شده، خصوصا زمانی که ریشه موها در میاد و تازه اجازه می ده موهای بلوندشون بیشتر تو چشم بیاد. برای درست کردن این رنگ مو اگر قد موهاتون کوتاه هست می تونین صافش کنین و اگه بلنده کافیه یه موج درست و حسابی داخلش بندازین تا رنگ تون بیشتر مشخص بشه.

داغ ترین مد رنگ مو تابستان امسال : بلوند یخی-2

یکی از رنگ های دیگه ای که می تونین استفاده کنین، رنگ پلاتینی هست که سال ۲۰۱۵ نیکی میناژ روی موهاش گذاشته بود. اگه دوست دارین این رنگ رو برای موهاتون انتخاب کنین، حتما حواستون باشه که قبلش خوب به موهاتون برسین چون بلوند پلاتینه کاملا بافت مو رو تخریب می کنه خصوصا اگه بخواین تو یه مرحله کاملا موهاتون رو پلاتینه کنین. برای رنگ پلاتینه با کمترین آسیب شما باید هر بار که می رین آرایشگاه از آرایشگرتون بخواین دو درجه موهاتون رو روشن کنه تا آسیب جدی به موهاتون وارد نشه. یا اینکه اگر میخواین یکباره مهاتون رو بلوند یخی کنید حتما به آرایشگری مراجعه کنید که به کارش اعتماد دارید و میدونید حرفه ایه.

داغ ترین مد رنگ مو تابستان امسال : بلوند یخی-3

یک نکته :
برای اینکه موهای بلوند سر حالی داشته باشید، اونهم با کمترین میزان آسیب دیدگی باید از محصولات مراقبتی برای موهاتون استفاده کنید .
* حتما از شامپوی مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید.
*ماسک کراتین موهای رنگ شده رو حتما حداقل  یک بار در هفته هم که شده  برای موهاتون استفاده کنید
*پیش از استفاده از سشوار حتما از سرم مو استفاده کنید

 

منبع : خانومی

به دوستانتون اطلاع بدید!

دیدگاه های شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.