جذاب ترین ترکیب رنگ های لاک برای تابستان

جذاب ترین ترکیب رنگ های لاک برای تابستان

جذاب ترین ترکیب رنگ های لاک برای تابستان

 

 همیشه جفت بودن بهتر از تک بودن است و این مسئله در مورد لاک ها هم صدق می کند. بنابراین چندین نمونه ترکیب رنگ لاک آورده ام که می توانید این تابستان با هم ست کنید.

در ادامه با کیــجانا همراه باشید تا با این ترکیب ها آشنا بشید.

 

فیروزه ای + خاکی

با این ترکیب امواج آبی کریستالی را روی پاهایتان لا به لای شن ها تصور کنید. این ترکیب رنگ که در ساحلی که امواج دریا در آن موج می زند به چشم می خورد می تواند بهترین رنگ ناخن برای تابستان باشد. این ترکیب را بیشتر در مدل ها دیده ام و به پیشنهاد من بهتر است از برند chanel azure استفاده کنید. رنگ فیروزه ای چنل بهترین رنگی است که تا به حال ساخته شده و با رنگ بژ چنل ست کنید.

جذاب ترین ترکیب رنگ های لاک برای تابستان-1

سفید + مرجانی

جین سون چو (مانیکوریست) می گوید: دوست دارم برای دست ها رنگ سفید و برای پاها رنگ مرجانی به کار ببرم. به نظر من رنگ های روشن برای پاها بسیار مطلوب است چون در تابستان تازه می مانند و این خیلی عالی است.

جذاب ترین ترکیب رنگ های لاک برای تابستان-2

صورتی کدر + آبی اقیانوسی

یکی از معروفترین مانیکوریست های دنیا beth frick می گوید: ترکیب رنگی که همیشه به آن علاقه زیادی دارم آبی اقیانوسی برای پاها و صورتی کدر برای دست ها می باشد. با این ترکیب ناخن های دست بسیار زیبا و روشن می شوند و خط و خطوط و پریدگی های ناخن را نشان نمی دهند و ناخن ها را به صافی لاک های تیره می پوشاند و رنگ آبی اقیانوسی برای پاها شما را به یاد تعطیلات تابستان می اندازد.

جذاب ترین ترکیب رنگ های لاک برای تابستان-3

صورتی + زرد روشن

پیوند این دو رنگ در آسمان ها بسته شده است. دو رنگ زنانه، روشن و جذاب. ناخن های دست را با این رنگ صورتی برجسته کنید و برای پاها از رنگ زرد استفاده کنید. این ترکیب رنگ پر از حس زندگی است و برای دختران ماجراجو که لباس های رنگی می پوشند بسیار مناسب است.

جذاب ترین ترکیب رنگ های لاک برای تابستان-4

آبی دریایی + آبی کبالتی

آبی روی آبی. این ترکیب تک رنگی شما را با خود به ساحل دریا می برد حتی اگر وسط ترافیک گیر کرده باشید. این دو رنگ ترکیب های ساحلی هستند که تازگی به ظاهر می دهند. روی لاک می توانید کمی لاک براق یا اکلیلی بزنید تا هم عمر مانیکور یا پدیکور را طولانی تر کنید و هم زیبایی آن دوچندان شود.

جذاب ترین ترکیب رنگ های لاک برای تابستان-5

نعنایی + لیمویی

استفاده از رنگ نعنایی برای ناخن های پا همان چیزی است که در استخر نیاز دارید. و اما رنگ مناسب در کنار نعنایی چیست؟ مسلما لیمویی. رنگ لاک روشن پاها را با رنگ سبز ملایم برای دست ها تکمیل کنید. حتی می توانید به یکی از انگشت ها یا انگشت کوچک و یا انگشت حلقه همان رنگ لاکی که به پا زده اید استفاده کنید. با این کار هر دو رنگ را برای همیشه به هم گره زده اید.

جذاب ترین ترکیب رنگ های لاک برای تابستان-6

نارنجی براق + بنفش براق

براقیت هم روی ناخن های دست و هم ناخن های پا در صورتی که رنگ ها پاستلی و ملایم باشند آنقدر که فکر می کنید شدید نیست. برای ناخن های دست از رنگ نارنجی و برای ناخن های پا رنگ بنفش استفاده کنید. این ترکیب براق با هاله طلایی بهترین ترکیب هم برای روز و هم برای شب است. به خصوص این که در زیر نور آفتاب برق می زنند و زیبایی شان دو برابر می شود.

جذاب ترین ترکیب رنگ های لاک برای تابستان-10

رنگ کف دریایی seafoam + نقره ای براق

رنگ های طلایی و برنز رنگ هایی هستند که معمولا در تابستان به کار برده می شوند. اما چرا برای یک بار هم که شده رنگ نقره ای را امتحان نکنیم؟ برای ناخن های پا لاک نقره ای بزنید تا ناخن هایتان در کنار ساحل دریا گهرنشان جلوه دهد. نقره ای با رنگ کف دریایی برای دست ها ست کنید. این ترکیب رنگ تقلیدی از روشنایی و درخشش اقیانوس می باشد.

جذاب ترین ترکیب رنگ های لاک برای تابستان-8

بژ + صورتی رزی

گاهی اوقات رنگ های طبیعی تابستان برای خودشان حرف ها دارند ولی اگر چند رنگ از یک طیف استفاده کنید زیبایی چندانی نمی تواند داشته باشد. یک طیف بی رنگ مثل برنز را به همراه رنگی روشن تر مثل صورتی و یا رنگی تیره تر استفاده کنید. فرقی نمی کند که تون تیره را برای دست ها یا پاها استفاده کنید. اما اگر می خواهید خاص باشید خاکستری را با رنگ های کم رنگ استفاده کنید.

جذاب ترین ترکیب رنگ های لاک برای تابستان-9

زمردی + نارنجی (نارنگی)

اگر می خواهید که در این فصل شیک و جذاب باشید برای ناخن های دست از این رنگ غنی استفاده کنید. این طرح رنگ را با استفاده از رنگ نارنگی برای پاها روشن تر کنید. بهتر است از لاک طرح دار که بافت شنی دارد استفاده کنید. استفاده از لاک های طرح دار برای پاها بسیار مناسب است چون هم شکاف و عیوب ناخن های پا را می پوشاند و هم این که اگر ورقه ورقه شده یا بپرد مشخص نمی شود.

جذاب ترین ترکیب رنگ های لاک برای تابستان-7

 

به دوستانتون اطلاع بدید!

دیدگاه های شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.