پرپشت کردن ابروها با محصولات خانگی!

پرپشت کردن ابروها با محصولات خانگی!

پرپشت کردن ابروها با محصولات خانگی!

 

این روزها  کم‌پشت شدن ابروها با این همه استرس وعادات غلط تغذیه مشکلی همه‌گیرشده است. هدف ازترمیم ابرو، پرپشت‌شدن ابرو ورویش ابروهای ریخته است. ریزش ابرو و مژه درزنان ومردان یکی ازعوامل تخریب‌کننده زیبایی است. برای ترمیم ابرو راه و روش‌های بسیاری درطب مدرن وجود دارد. طب سنتی هم توصیه‌های موثربسیاری برای داشتن ابروهای پرپشت و درمان ریزش ابرو دارد.

 در ادامه با کیــجانا همراه باشید تا چند مورد از بهترین‌های درمان کم‌پشتی ابرو ومژه را دراین بخش به شما ارائه می‌دهیم.


 

ترمیم ابروهای ریخته  با روغن گیاهی

پرپشت کردن ابروها با محصولات خانگی!-1

– ازمخلوط سیرو روغن زیتون استفاده کنید، باید سیررا درروغن زیتون خرد کنید و درجای تاریک قراردهید بعد از یک هفته پس ازصاف‌کردن روغن وجدا کردن سیر‌ها محلولی به‌دست خواهد آمد که برای رشد ابروهای‌تان بسیارمفید است.

-رزماری هم جزو آن دسته ازگیاهان است که دررشد ابرو بسیارمفید است. روغن رزماری اگر خالص و بدون افزودنی باشد بهترین محرک رشد ابرو به شمارمی‌رود.

– روغن بادام هم جزو روغن‌های موثردررشد ابرو والبته مژه است. روغن بادام البته اگرازنوع تلخ باشد تاثیر بیشتری خواهد داشت.

– روغن کرچک هم جزو آن دسته ازموادی است که دررشد ابروتاثیربه‌سزایی دارد. روغن کرچک به دلیل چسبندگی خاصش باید با یک تکه پنبه کوچک به ابرو مالیده شود و پس ازآن بعد ازدوتا سه هفته تاثیرات فوق‌العاده آن ظاهرخواهد شد.

– برس‌زدن ابرو هم در رشد موهای ابروتاثیربه‌سزایی دارد. بدین منظورباید یک برس کوچک آماده کرده و هرشب پیش ازخواب به آرامی ابروهای‌تان را برس بزنید.

 

به دوستانتون اطلاع بدید!

دیدگاه های شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.