چرا باید از افتر شیو استفاده کنیم؟-1

چرا باید از افتر شیو استفاده کنیم؟-1

چرا باید از افتر شیو استفاده کنیم؟

 

خارش، خشک شدن پوست و قرمزی مشکل خیلی از خانم ها بعد از اصلاح موهای پا است . برای اینکه این مشکل رو نداشته باشید باید از افتر شیو استفاده کنید.

پس در ادامه با کیــجانا همراه باشید.

 

نه جوش، نه خارش

همه ی خانم ها عادت به اپیلاسیون ندارن و شیو کردن روزانه یا دو سه روز درمیان جزو برنامه ی اونهاست. کشیده شدن تیغ روی پوست و از بین بردن موهای زائد خیلی وقت ها باعث خشکی و خارش پوست می شه، یا بدتر اینکه سطح پوست تون رو پر از جوش می کنه. برای اینکه این مشکل رو نداشته باشین، باید از ژل افترشیو بانوان استفاده کنین.

بعد از اصلاح

یکی از اصول نظافت برای خانم ها و آقایون اینه که بدن شون رو تمیز نگه دارن و سعی کنن موی زائدی روی پوست شون نباشه که هم باعث ایجاد بوی بد بشه، همه منظره ی زشت و کثیفی رو به وجود بیاره. برای همینه که شیو کردن از ملزومات زندگی به حساب میاد.

زمانی که توی حموم مشغول اصلاح هستین، دیگه لازم نیست غصه‌ ی این رو بخورین که قراره تا یک هفته مدام پاهاتون رو بخارونین و حرص بخورین که چرا این خارش و جوش دست از سرتون برنمی داره. برای این کار کافیه  یه افتر شیو مخصوص پوست خودتون بخرین و بعد از حمام اون رو به سطح پوستی که شیو کردین بزنین.

چرا باید از افتر شیو استفاده کنیم؟-2

دقت کنید!!

اگه ناحیه ی تناسلی تون هم بعد از شیو با مشکل جوش و خارش روبرو می شه می تونین از همین ژل برای اون ناحیه هم استفاده کنین، البته قبلش  ژلی رو  تهیه کنید که برای استفاده در محیط نزدیک به اطراف  واژن ضرر نداشته باشه. این نکته رو حتما رعایت کنین چون در غیر اینصورت ممکنه براتون مشکلات زیادی ایجاد بشه.

لطافت و نرمی

ژل های افتر شیوی که برای بعد از اصلاح بانوان به فروش می رسه رایحه های متفاوتی داره که ماندگاریش خیلی وقت ها تا حمام بعدی روی بدن می مونه. زمانی که می رین داروخانه سعی کنین با توجه به فصلی که توش قرار داریم، رایحه ی مورد نظرتون رو انتخاب کنین . مثلا استفاده از افتر شیوی که بوی گرم و تند داره اصلا برای تابستون توصیه نمی شه و بهترین انتخاب برای شما یه افتر شیو با رایحه ی گل های بهاری  است.

مزایای بی شمار

استفاده کردن از افترشیو های زنونه علاوه بر اینکه شما رو از شر خارش خلاص می کنه و روغن ها و ویتامین هایی که در فرمول ساختش دارد به شما این فرصت رو می ده که از پوست تون مراقبت کنین. از مزایای بعضی از افتر شیوهای زنونه اینه که رشد موهای زاید شما رو ملایم و کم می کنه و بهتره از ژل هایی استفاده کنین که حتما این خصوصیت رو دارن.

ژل ها به پوست شما رطوبت می رسونه و جلوی خشکی اش رو می گیره و همین مسئله باعث می شه دیگه پوست تون تحریک نشه و جوش نزنه. یادتون باشه که بعد از اصلاح و زمانی که هنوز رطوبت روی پوستتونه از افتر شیو استفاده کنید.

 

منبع : خانومی

به دوستانتون اطلاع بدید!

دیدگاه های شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.