با ۸ راز برجسته کردن چشم ها آشنا بشید

8 راز برجسته کردن چشم ها

با 8 راز برجسته کردن چشم ها آشنا بشید

با ۸ راز برجسته کردن چشم ها آشنا بشید

 

برای درشت تر و زیباتر جلوه دادن چشم ها نیازی نیست که یک آرایشگر حرفه ای باشید. فقط کافی است چند راز کوچک که کلید موفقیت شماست را بدانید تا چشمان خود را جذاب و گیرا کنید.

پس در ادامه با کیــجانا همراه باشید تا با این ۸ تکنیک آشنا بشید.

 

ابروها را برجسته کنید
با تمرکز برروی ابروها قسمت های مختلف صورت را برجسته تر نشان داده و تناسب و تقارن را ایجاد می کنید. ابروها می توانند چشم ها را برجسته تر و صورت را باریک یا پهن نشان دهند. سایه و مداد ابرو برای شکل دادن ابروها بسیار پرکاربرد هستند. ریمل ابرو به ابروها حجم می دهد و ژل ابرو آن را ثابت نگه می دارد.

 

با 8 راز برجسته کردن چشم ها آشنا بشید-1

مداد چشم سفید استفاده کنید

اگر می خواهید چشم ها روشن و تازه نشان داده شوند از مداد سفید یا خط چشم مایع سفید استفاده کنید. علاوه بر سفید رنگ های صدفی و عاجی نیز مناسب هستند.

 

با 8 راز برجسته کردن چشم ها آشنا بشید-2

هایلایتر استفاده کنید

برای نمایان و روشن تر کردن چشم ها هایلایتر یا سایه صدفی استفاده کنید. سایه را در قسمت استخوان ابرو، گوشه داخلی و میانه پلک به کار ببرید.

با 8 راز برجسته کردن چشم ها آشنا بشید-3

فرمژه

اگر مژه های صاف و بی حالت دارید با استفاده از فرمژه قبل از ریمل مژه ها را فر کنید. فرمژه را از ریشه مژه ها تا سر مژه ها بزنید. مژه مصنوعی نیز چشم ها را درشت تر نشان می دهد.

با 8 راز برجسته کردن چشم ها آشنا بشید-4

سایه بژ استفاده کنید

سایه روشن قهوه ای برای همه بدون استثناء مناسب است. روی پلک ها سایه روشن و گوشه خارجی را سایه تیره تر بزنید. سپس دوباره سایه روشن را روی چین پلک بزنید. این روش سایه چشم ها را برجسته تر نشان می دهد.

با 8 راز برجسته کردن چشم ها آشنا بشید-5

تیره کردن خط مژه

تیره کردن خط مژه چشم ها را برجسته تر نشان می دهد. می توانید سایه تیره ای که به خط مژه ها زده اید ترکیب کنید تا کمی ملایم تر شود.

با 8 راز برجسته کردن چشم ها آشنا بشید-6

سایه آبی

سایه آبی برای خانم هایی که چشم های آبی، سبز و قهوه ای دارند بسیار مناسب است و چشم ها را عمیق تر و برجسته تر نشان می دهد.

با 8 راز برجسته کردن چشم ها آشنا بشید-7

از رنگ ها نترسید

می توانید سایه چند رنگ برای برجسته کردن چشم ها استفاده کنید. یا این که روی تمام پلک بزنید. می توانید رنگ سایه را با رنگ چشم ست کنید یا این که از رنگ های مکمل استفاده کنید.

با 8 راز برجسته کردن چشم ها آشنا بشید-8

 

به دوستانتون اطلاع بدید!

دیدگاه های شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.