راهنمای استفاده از سایه براساس رنگ چشم

راهنمای استفاده از سایه براساس رنگ چشم

راهنمای استفاده از سایه براساس رنگ چشم

 

 

آرایش برای همه چهره ها یکسان نیست و نوع آن بسته به رنگ پوست، رنگ چشم و حالت چهره از فردی به فرد دیگر فرق می کند. این مسئله در مورد آرایش چشم حساس تر است. هزاران رنگ سایه زیبا وجود دارد اما همه آن ها برای چشم های شما مناسب نیستند. چشم ها جواهر صورت هستند و ما می خواهیم آن ها را زیباتر جلوه بدهیم درست است؟ برای بتوانیم کمکی به شما کرده باشیم چندین پالت سایه چشم متناسب را با رنگ چشم ها آورده ایم.

 

برای اینکه بتوانیم کمکی به شما کرده باشیم چندین پالت سایه چشم متناسب را با رنگ چشم ها آورده ایم در ادامه با کیــجانا همراه باشید.

 

چشم های آبی

چشم های روشن به رنگ اقیانوسی شما اولین چیزی است که نظر دیگران را هنگام برخورد با شما به خود جلب می کند. پس با آرایش چشم اسموکی قهوه ای گرم تضاد رنگ فوق العاده ای برای چشم ها ایجاد کنید تا زیبایی آن دو چندان شده و اطرافیان را به چشم هایتان خیره کنید.
برای این آرایش سایه nyx love in paris را پیشنهاد می کنم.

راهنمای استفاده از سایه براساس رنگ چشم-1

چشم های عسلی

این چشم ها مانند معما هستند. نه قهوه ای هستند نه سبز. ولی در هر دو دنیای رنگ های سیر می کنند. برای این چشم های دو رنگ از سایه قهوه ای و سبز که تقلیدی از رنگ چشمانتان هست استفاده کنید.
برای این آرایش سایه MAYBELLINE Eye Studio Color Plush Silk را پیشنهاد می کنم.

راهنمای استفاده از سایه براساس رنگ چشم-2

چشم های قهوه ای

به عنوان سایه پایه رنگ قهوه ای خنثی و روی آن سایه براق بزنید. این ترکیب سایه رنگ چشم ها را عمیق تر و دراماتیک تر می کند.
برای این آرایش سایه URBAN DECAY Naked3 Palette را پیشنهاد می کنم.

راهنمای استفاده از سایه براساس رنگ چشم-3

چشم های سبز

چشم های زمردین شما کمیاب هستند پس بهتر است آن ها را بیشتر به نمایش بگذارید. سبز را با آرایش چشم نارنجی کمی متعادل کرده تا چشم ها برجسته تر نشان داده شوند. سعی کنید سایه را کمی به بیرون پخش کنید تا حال آرایش اسموکی داشته باشد.
برای این آرایش سایه URBAN DECAY UD XX Vice Ltd Reloaded را پیشنهاد می کنم.

راهنمای استفاده از سایه براساس رنگ چشم-4

 

به دوستانتون اطلاع بدید!

دیدگاه های شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.