راهنمای کامل آرایش چشم هایتان

راهنمای کامل آرایش چشم هایتان

راهنمای کامل آرایش چشم هایتان

 

استفاده از لوازم آرایش چشم برای برخی از شما کار بسیار سختی است به همین خاطر راهنمایی از تمام قسمت های چشم برای آرایش آورده ام تا بدانید که خط چشم، سایه و ریمل را در کدام قسمت ها باید استفاده کنید.

پس در ادامه با کیــجانا همراه باشید تا با این آموزش ها آشنا بشید.

 

استخوان ابرو

اگر می خواهید ابروها بالاتر رود و محدوده چشم بیشتر نشان داده شود برای زیر ابروها یک سایه بی رنگ مات یا براق استفاده کنید.

پلک

معمولا سایه چشم در این قسمت کشیده می شود یعنی روی پلک چشم. اما می توانید با استفاده از خط چشم کمی در این قسمت از خودتان خلاقیت نشان دهید. البته بستگی به نوع پلک شما دارد چون در افراد متفاوت است. در بعضی فضای پلک زیاد است و در بعضی کم.

چین پلک

این قسمت بین استخوان ابرو و پلک قرار دارد. در این قسمت درست در امتداد خط کاسه چشم سایه تیره تر استفاده کنید تا به چشم کمی بعد بدهید. اگر چشم های گود دارید سایه چین پلک را در قسمت های مختلفی بکشید سپس چشم ها را باز کنید ببینید کدامیک چین پلک را بیشتر نشان می دهد.

گوشه خارجی پلک (V بیرونی)

گوشه خارجی چشم معمولا سایه عمیق تر و خط چشم به شکل V کشیده می شود. برای آرایش ملایم تر و ملیح تر می توانید به شکل C بکشید.

خط مژه بالا

درست در امتداد لبه مژه های بالایی دقیقا از قسمت شروع مژه ها می توانید چشم ها را با خط چشم یا سایه و یا حتی ریمل برجسته کنید.

خط اشک

در این قسمت می توانید مداد تیره برای داشتن چشم های دودی یا مداد روشن برای درشت نشان دادن چشم ها به کار ببرید.

خط مژه پایین

درست زیر خط اشک جایی است که می توانید خط چشم یا سایه بزنید.

مجرای اشک

مجرای اشک داخلی ترین قسمت چشم است. در این قسمت سایه بی رنگ مات یا براق استفاده کنید تا چشم بازتر نشان داده شود.

به دوستانتون اطلاع بدید!

دیدگاه های شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.