چگونه لب هایی پرتر و متعادل تر داشته باشیم ؟

چگونه لب هایی پرتر و متعادل تر داشته باشیم ؟

چگونه لب هایی پرتر و متعادل تر داشته باشیم ؟

چگونه لب هایی پرتر و متعادل تر داشته باشیم ؟

 

 

 

اگر علاقمندید دارای لبهای پرتری باشید اما دوست ندارید با استفاده از لوازم آرایشی دائم یا نیمه دائم اینکار را انجام دهید، با استفاده از ترفندی آرایشی میتونید این کار را انجام دهید. اگر لب شما فاقد رنگدانه و یا به طور طبیعی ناهموار( یک طرف بزرگتر از دیگری و یا لب بالا کوچکتر از پایین ) است،می توانید از راهنمایی های زیر که به شما در دستیابی به لبهایی پرتر و متعادل تر کمک خواهد کرد استفاده کنید.

 

 

وسایل مورد نیاز :

  1.  گوش پاک کن
  2. نرم کننده لب
  3. خط لب
  4. رژلب و یا نرم کننده لب رنگی
  5. کرم روشن کننده ( اختیاری )

 

نکته :

اگر لب هایتان بسیار نازک هستند و می خواهید آنها پرتر به نظر برسند، از به کاربردن رژلبهای تیره رنگ اجتناب کنید و با استفاده از رنگ های ملایم جلوه طبیعی تری داشته باشید.

 

1  ایجاد یک سطح صاف

زمانی که از آرایش برای پرتر نشان دادن لبهایتان استفاده میکنید ، اینکه ابتدا یک سطح صاف و همواری را روی لبهایتان ایجاد کنید بسیار مهم است . لایه برداری لبهایتان را با استفاده از یک گوش پاک کن و مقداری نرم کننده لب (از یک نوع غنی و مطبوع استفاده کنید) انجام دهید. تمام پوست های مرده (پوسته های شل، پوسته پوسته شده) را از روی لبهایتان حذف کنید و سپس نرم کننده های لب اضافی را با استفاده از یک پنبه تمیز پاک کنید. لب های شما باید نرم باشد اما توجه داشته باشید که در اثر استفاده از نرم کننده لب چرب و یا لغزنده نباشد.

چگونه لب هایی پرتر و متعادل تر داشته باشیم ؟-1

 

2   پر کردن قسمتهای داخلی لب

داخل لب خود را با استفاده از خط لب بطور کامل پر کنید و پوشش دهید .

چگونه خط لب مناسب را انتخاب کنیم ؟

به دنبال خط لبی حدودی نرم و نه بسیار نرم و خامه ای باشید. باید برای ایجاد خطی دقیق ، نازک و بدون لک به اندازه کافی محکم باشد بطوری که نیاز به زحمت و فشار زیادی نداشته باشد . برای داشتن لبی که بطور طبیعی پر و متعادل به نظر برسد، خط لبی که منطبق بر رنگ طبیعی لب شما و یا نزدیکترین رنگ به رنگ طبیعی لب شما باشد مناسب است .

 

چگونه لب هایی پرتر و متعادل تر داشته باشیم ؟-2

 

لبه های لب خود را توسط خط لب دوباره رسم و تصحیح کنید. برای طبیعی تر و پرتر نشان دادن، درست روی خط طبیعی لبهایتان خطوط را رسم کنید.با دهان بسته لبخند بزنید و خطوط لب خود را در آن حالت بصورت کاملتر و با پوشش بهتری رسم کنید. مطمئن شوید که گوشه های لب هایتان که بسیاری از مردم در آن قسمت از لب، فاقد رنگدانه هستند بطور کامل پوشش دادید .

چگونه لب هایی پرتر و متعادل تر داشته باشیم ؟-3

3   استفاده از رژلب

از یک رژلب کرمی و نرم که همرنگ و یا دارای رنگی نزدیک به رنگ خط لبتان هست استفاده کنید .

چگونه لب هایی پرتر و متعادل تر داشته باشیم ؟-4

4   روشن کننده ( اختیاری)

از مقدار بسیار کمی روشن کننده در قسمت بالای لب خود ( قسمت وسط لب بالا) برای حجیم تر به نظر رسیدن لبهایتان استفاده کنید.

چگونه لب هایی پرتر و متعادل تر داشته باشیم ؟-5

 

 

به دوستانتون اطلاع بدید!

دیدگاه های شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.