کیجانا http://www.kijanaa.ir مرجع آموزش آنلاین آرایشگری Fri, 20 Jan 2017 16:37:07 +0000 fa-IR hourly 1 درباره رنگساژ مو چه میدانید ؟ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d8%af-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c/haircolor-and-haircut/%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%b1%d9%86%da%af%d8%b3%d8%a7%da%98-%d9%85%d9%88-%da%86%d9%87-%d9%85%db%8c%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%af-%d8%9f/ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d8%af-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c/haircolor-and-haircut/%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%b1%d9%86%da%af%d8%b3%d8%a7%da%98-%d9%85%d9%88-%da%86%d9%87-%d9%85%db%8c%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%af-%d8%9f/#respond Fri, 20 Jan 2017 12:48:13 +0000 http://www.kijanaa.ir/?p=3173 درباره رنگساژ مو چه میدانید ؟ رنگساژ مو زمانی لازمه که موهای رنگ کرده شما دیگه براق نیست و رنگ و حال روز اولش رو دیگه […]

نوشته درباره رنگساژ مو چه میدانید ؟ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>

درباره رنگساژ مو چه میدانید

درباره رنگساژ مو چه میدانید

درباره رنگساژ مو چه میدانید ؟

رنگساژ مو زمانی لازمه که موهای رنگ کرده شما دیگه براق نیست و رنگ و حال روز اولش رو دیگه نداره . با رنگساژ کردن میتونید موهاتون رو مجدد احیا و خوش رنگ کنید.

پس در ادامه با کیــجانا همراه باشید.

 

جان دوباره به رنگ مو

همین جمله ای که خوندین در واقع تعریف مناسبیه از رنگساژ مو. شما وقتی موهاتون رو رنگ یا مش می کنین یه برق خاصی داره. این برق و شفافیت خیره کننده معمولا یک تا دو ماه روی موهای سر می مونه. اما بعد از این مدت موها شروع می کنه به زرد شدن و از دست دادن شفافیتی که داره. با ما همراه باشین و با رنگساژ مو که به مو جذابیت زیادی میده بیشتر آشنا بشین.

رنگساژ چیه؟

همانطور که گفتیم رنگساژ کردن مو ترمیم دوباره ی رنگ مو هستش. با این تفاوت که اینبار دیگه قرار نیست رنگ و اکسیدان با هم قاطی بشه و یک ساعت روی سر بمونه. رنگساژ مو یه حالت ضعیف از رنگ مو هستش که بیشتر برای موهای مش یا دکلره شده استفاده می شه.

درباره رنگساژ مو چه میدانید ؟-1

چطور رنگساژ کنیم

مزایای رنگساژ مو

رنگساژ مو ترکیب ضعیفی داره و همین ترکیب ضعیف باعث می شه کمتر به موها آسیب برسه. علاوه بر این مزیت، این امکان رو دارین که هر چند وقت یکبار رنگساژ متفاوتی رو روی پایه ی دکلره یا مش موهاتون بذارین و حسابی حس تنوع طلبی تون رو ارضا کنین. در حالیکه با رنگ مو نمی شه یه همچین کاری رو کرد و آسیبی که با رنگ و اکسیدان به موهاتون وارد میشه خیلی بیشتره. 

 

 

چطور رنگساژ کنیم؟

برای ساخت محلول رنگساژ مو معمولا آرایشگرها از یک فرمول استفاده می کنن و شما هم می تونین رو همین اساس رنگساژتون رو درست کنین. مقداری رنگ مو رو بر اساس بلندی و حجم موهاتون توی ظرف مورد نظر بریزین. این مقدار برای موهای کوتاه ۳ سانت، متوسط ۸ سانت و بلند چیزی حدود ۱۵ سانت است. رنگ تون رو با یه اکسیدان و همون میزان آب و چند قطره شامپو ترکیب کنین و خوب به هم بزنین تا کاملا رقیق و یکدست بشه.

بعد از تهیه ی این محلول، اونو روی تموم موهاتون پخش کنین مثل زمانی که دارین شامپو می زنین روی سرتون ماساژ بدین. اگه تمام موهاتون دکلره است، میزان مکث مواد رنگساژ روی سرتون معمولا کمتر از ۱۰ دقیقه است، اما اگه مش دارین و تمام موهاتون دکلره نیست، باید اجازه بدین ۲۰ تا ۲۵ دقیقه رنگساژ روی موهاتون بمونه.

بعد از اینکه موهاتون رو چک کردین و به رنگ مناسب رسیدین موهاتون رو بشویین. برای اینکه موهاتون بعد از هر بار رنگساژ کردن ضعیف نشه و سریع رنگش نره، از ماسک مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنین تا علاوه بر تقویت و سلامت موهاتون، رنگی که روی سرتون گذاشتین رو هم تثبیت کنه. یکی دیگه از مزایای رنگساژ مو اینه که می تونین این کار رو تو خونه انجام بدین و نیازی نیست هر بار هزینه و وقت خودتون رو صرف رفتن به آرایشگاه کنین.

 

درباره رنگساژ مو چه میدانید ؟-2

رنگساژ مو با واریاسیون

رنگساژ مو با واریاسیون

همیشه لازم نیست موهاتون رو با رنگ مو، رنگساژ کنین. برای این کار کافیه مقداری اکسیدان رو با چند سانت واریاسیون ترکیب کنین و اون رو بذارین روی سرتون. واریاسیون ها عمرشون از رنگ موها کمتره اما رنگ های فانتزی و جالبی دارن که به امتحان کردنشون می ارزه.

البته از واریاسیون همیشه برای رنگساژ کردن استفاده نمی کنن و یه وقتایی برای از بین بردن رفله های زرد و قرمز مو می شه از واریاسیون های خاکستری، آبی و سبز استفاده کرد و زردی و قرمزی مو رو از بین برد.

 

منبع : خانومی

نوشته درباره رنگساژ مو چه میدانید ؟ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>
http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d8%af-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c/haircolor-and-haircut/%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%b1%d9%86%da%af%d8%b3%d8%a7%da%98-%d9%85%d9%88-%da%86%d9%87-%d9%85%db%8c%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%af-%d8%9f/feed/ 0
از میکرونیدلینگ چه میدانید؟ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d8%af-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c/health-and-beauty/%d8%a7%d8%b2-%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b1%d9%88%d9%86%db%8c%d8%af%d9%84%db%8c%d9%86%da%af-%da%86%d9%87-%d9%85%db%8c%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%af/ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d8%af-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c/health-and-beauty/%d8%a7%d8%b2-%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b1%d9%88%d9%86%db%8c%d8%af%d9%84%db%8c%d9%86%da%af-%da%86%d9%87-%d9%85%db%8c%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%af/#respond Tue, 17 Jan 2017 14:52:04 +0000 http://www.kijanaa.ir/?p=5083 از میکرونیدلینگ چه میدانید ؟ ترمیم آسیب های ساختاری پوست با روش تحریک مکانیکال را میکرونیدلینگ میگویند.این کار بافت تغییر دیده و آسیب یافته را بازسازی […]

نوشته از میکرونیدلینگ چه میدانید؟ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>

از میکرونیدلینگ چه میدانید-1

آنچه که باید از میکرونیدلینگ بدانید

از میکرونیدلینگ چه میدانید ؟

ترمیم آسیب های ساختاری پوست با روش تحریک مکانیکال را میکرونیدلینگ میگویند.این کار بافت تغییر دیده و آسیب یافته را بازسازی مینماید.بهبود عملکرد و ظاهر پوست هدف این کار است.چند میلیون میکروکانال در درم و اپیدرم با بهره گیری از سوزن های بسیار ریز طی فرایند میکرونیدلینگ ایجاد میشوند.در خصوص میکرونیدلینگ موارد زیادی وجود دارد که باید بدانید.

در ادامه با کیـجـانا همراه باشید و از آنچه باید درباره میکرونیدلینگ بدانید آگاه شوید.

اسکین نیدلینگ که تحت عنوان میکرونیدلینگ یا روش تزریق کلاژن نیز شناخته می شود، یک روش غیر جراحی با تهاجم حداقلی است که با استفاده از ابزار میکرونیدل برای ایجاد آسیب کنترل شده به پوست فرد اعمال می شود. در واقع در این روش ابزار مدادی شکلی که در قسمت انتهایی به یک غلتک مجهز شده استفاده می گردد که داراری سوزن های بسیار ظریفی است. با غلتاندن ابزار بر روی صورت، سوزن ها وارد پوست شده و زخم یا اصطلاحاً یک کانال بسیار ریز بر روی پوست ایجاد می کند. این زخم کنترل شده و محدود، بدن فرد را وادار می نماید در جهت ترمیم این آسیب، عکس العمل نشان دهد و کلاژن و الاستین تولید کند. در نتیجه پوست ضخیم تر شده و این فرآیند منجر به کاهش ضایعات پوستی و جوان سازی پوست می گردد؛ به نحوی که پوست فرد بافتی لطیف ترو مرطوب تر خواد داشت.

ابزارهای بسیار متعددی برای اعمال روش میکرونیدلینگ موجود است که هر یک از مواد متفاوتی ساخته شده است. برای مثال ابزارهای سیلیکونی، شیشه ای، فلزی و پلیمری در بازار موجود است.
گفته می شود نیدلینگ حرفه ای پوست یکی از سریع ترین فرآیندهای درمانی پوست است و این روش برخلاف داروهای شیمیایی و یا لیزر درمانی، آسیب حداقلی به پوست وارد می کند.

۱

میکرونیدلینگ برای چه مقاصدی استفاده می شود؟

میکرونیدلینگ پوست معمولاً در موارد زیر کاربرد دارد:
– ترمیم اسکارهایی که در اثر آکنه، اعمال جراحی و سوختگی ایجاد شده اند (چه جدید باشند و چه کهنه)
– از بین بردن علائم افتادگی و شل شدگی پوست
– کاهش خطها و چین و چروکهای پوست
– سفت شدن پوست های شل و افتاده
تکنولوژی میکرونیدلینگ هم چنین می تواند روش جایگزینی خوب، بدون درد و با حداقل تهاجم برای تزریق داروهایی مانند واکسن باشد. در حال حاضر این تکنولوژی توسط گروه های تحقیقی و شرکت های بسیاری در دست مطالعه و بررسی است.

 

 

۲

فواید میکرونیدلینگ

– ریسک بروز hyperpigmentation (تیره شدگی پوست به علت تولید بیش از حد رنگدانه ای به نام ملانین) و ایجاد اسکار را کاهش می دهد و در نتیجه برای پوست های تیره بی خطر است
– برای پوست های نازک و حساس مناسب است
– درمان را می توان در مطب انجام داده و نیازی به آموزش پیچیده و بسیط نداشته و هم چنین به ابزار و وسایل گران قیمتی نیز نیاز نیست
– بیماران می توانند فرآیند درمان را به راحتی تحمل کرده و آن را بپذیرند
– این روش به صرفه بوده و می تواند در مناطقی از پوست که برای لایه برداری یا لیزردرمانی مناسب نیستند، همچون دور چشم، انجام شود
– در مقایسه با روش های درمانی لیزری، در میکرونیدلینگ بشره پوست سالم باقی مانده و آسیبی بدان وارد نمی شود، در نتیجه می توان با اطمینان خاطر، میکرونیدلینگ را در صورت نیاز مجدداً تکرار کرد.
– در این روش، پس از انجام میکرونیدلینگ، بر روی پوست فرد، میان ناحیه تحت درمان قرار گرفته و نواحی کناری، خط و مرزی ایجاد نخواهد شد؛ چیزی که معمولاً در سایر فرآیندهای درمانی پوستی ایجاد می شود. بنابراین در روش میکرونیدلینگ نیازی به اعمال فرآیندهایی که معمولاً برای از بین بردن خطوط مرزی ایجاد شده مورد نیاط است، نخواهد بود.
– بر حسب عمق نفوذ نیدل ها، بیمار می تواند ظرف مدت چند روز فعالیت های روزمره خود را از سر گیرد. در حالیکه معمولاً بیمارانی که تحت فرآیندهای درمانی لیزری قرار می گیرند محدودیت ها و دوره درمان بیشتر و طولانی تری دارند.

از میکرونیدلینگ چه میدانید-2

میکرونیدلینگ و جوان سازی پوست

۳

میکرونیدلینگ چگونه انجام می شود؟

فرآیند میکرونیدلینگ با درد بسیار اندکی همراه است. بسته به ناحیه پوستی تحت درمان و شدت مشکل پوستی، هر جلسه بین چند دقیقه تا یک ساعت به طول می انجامد.
– معمولاً توصیه می شود در روزی که درمان میکرونیدلینگ انجام می گردد، هیچ گونه لوسیون، یا مواد بهداشتی و آرایشی نباید روی پوست محل مورد نظر مصرف شود.
– درمانگر بر روی محل مورد نظر پماد بیحسی مالیده و یا اینکه مقداری ماده بیحسی در محل مورد نظر تزریق می نماید.
– بر پوست فرد با استفاده از ابزار نیدلینگ و بر طبق الگوی خاصی سوراخ هایی ایجاد می شود. برای کسب بهترین نتیجه، ابزار نیدلینگ چندین بار بر روی سطح مورد نظر گردانده می شود.
– در برخی موارد برای کسب نتیجه بهتر، همزمان با ایجاد این سوراخ های ظریف، از محصولاتی که سبب تحریک تولید کلاژن می شوند، مانند اسید هیالورونیک یا سرم ویتامین سی یا روشن کننده پوست استفاده می شود.
– با سوراخی که هر نیدل بر روی پوست محل مورد نظر ایجاد می کند، کانال و یا اصطلاحاً میکرو زخمی ایجاد می شود که سلول پوست را تحریک به نوسازی می کند.
– سر غلتک قسمتی دارد که یک بار مصرف بوده و معمولاً دوازده سوزن ظریف استریل روی آن تعبیه شده است.
– فرآیند میکرونیدلینگ بسته به مشکل پوست بیمار، بین ۵ تا ۶۰ دقیقه تکمیل می شود.
– توصیه می شود برای تکرار فرآیند درمانی میکرونیدلینگ، حداقل شش هفته به پوست زمان داده شود تا بتواند بطور طبیعی کلاژن تولید نماید.

۴

مراقبت های بعد از درمان

– نیدلینگ پوست درد بسیار کمی دارد اما ممکن است برخی بیماران پس از انجام میکرونیدلینگ برای مدت چند روز یا حتی بیشتر، بسته به شدت عارضه پوستی که داشته اند و نتیجتاً عمق دخول نیدل ها، خشکی، قرمزی و تورم پوست را تجربه نمایند.
– توصیه می شود فرد تا چندین هفته پوست خود را در معرض تابش آفتاب قرار ندهد.
– در مواردی که میکرونیدلینگ به منظور از بین بردن جای جوش به کار می رود، باید قبل از خواب پوست با یک کلینزر ملایم تمیز شود. روز بعد نیز پوست باید مجدداً توسط کلینزر تمیز شود. آرایش و استفاده از لوسیون نیز بلامانع خواهد بود.
– از آنجایی که حفره های میکرو به سرعت بسته می شوند، احتمال بروز عفونت پس از فرآیند میکرونیدلینگ بسیار کم است.
– در صورتی که درمانگر لازم بداند، ممکن است برای بیمار آنتی بیوتیک نیز تجویز شود.
– نوسازی و جوان شدن پوست را می توان بین ۲ هفته تا هشت ماه پس از انجام فرآیند میکرونیدلینگ بر روی پوست مشاهده کرد.
– اسکارهایی که بر اثر سوختگی ایجاد شده اند، خیلی دیر به فرآیند میکرونیدلینگ پاسخ می دهند. ممکن است نتیجه نهایی که جلسه درمان میکرونیدلینگ در این موارد بتوان پس از شش ماه تا یک سال مشاهده گردد.

۵

توصیه های کاربردی

– برای انجام عمل میکرونیدلینگ باید از ابزارهای با کیفیت استفاده گردد؛ باید توجه داشت که ابزارهای متعددی که توسط شرکت های مختلف ساخته شده اند در بازار موجود می باشند. استفاده از ابزارهای بی کیفیت می تواند موجب شکستن نیدل در پوست فرد شود.
– باید پیش از شروع درمان به فرد آگاهی داده شود که ممکن است برای حصول نتیجه دلخواه به چندین مرتبه تکرار نیاز باشد.
– در مواردی همچون از بین بردن جای جوش، ممکن است پزشک یا درمانگر تشخیص دهد که می بایست میکرونیدلینگ با روش های درمانی دیگر همراه گردد.
– استفاده از کرم های بیحسی موضعی می تواند مانع احساس درد توسط بیمار و در نتیجه انجام بهتر فرآیند درمانی شود.

۶

هر فرد به چند جلسه میکرونیدلینگ نیاز دارد؟

تعداد جلسات میکرونیدلینگ به شرایط پوست فرد بستگی دارد. اما به طور کلی می توان گفت برای جای جوش های معمولی، سه تا چهار جلسه نیاز خواهد بود. اسکارهای ناشی از سوختگی نیز معمولاً به پنج جلسه میکرونیدلینگ نیاز دارند.
در مورد چین و چروک و پیری پوست نیز معمولاً سالانه یک تا دو جلسه توصیه شده است.
مدل های خاصی از ابزارهای میکرونیدلینگ هم موجود هستند که نیدل های بسیار ظریفی با ارتفاع دو دهم میلی متر دارند و می توانند دو تا سه بار در هفته (در منزل) مورد استفاده قرار بگیرند تا:
– منافذ پوست بسته تر شود
– سطح چربی پوست کاهش یابد
– خطوط و چین و چروک های پوست کاهش یابد
– نفوذ و تأثیر کرم های بهداشتی پوستی افزایش یابد
– بروز جوش به حداقل برسد

 

 

۷

آیا میکرونیدلینگ اثرات جانبی نیز دارد؟

معمولاً نواحی تحت درمان با سرعت بازسازی می شود. با این حال ممکن است در برخی موارد عوارض جانبی زیر نیز مشاهده گردد:
– تورم پوست در مرحله بهبود
– عفونت باکتریایی و یا ویروسی پوست (به ندرت)
– بروز آکنه که معمولاً ملایم است
در برخی منابع آمده است که انجام فرآیند میکرونیدلینگ در مراکز زیبایی و در شرایطی که مسایل بهداشتی به خوبی رعایت نمی شوند می تواند پیامدهای بدی به همراه داشته باشد. به عنوان مثال در چین ۴۳ مورد شکایت در باب عکس العمل های منفی پوست نسبت به فرآیند میکرونیدلینگی که در سالن های زیبایی انجام شده، گزارش شده است. کارکنان سالن های زیبایی معمولاً توجه چندانی به نکات بهداشتی مورد نیاز بین جلسات میکرونیدلینگ نکرده و مجدداً از غلتک هایی که احتمال دارد طی جلسات گذشته خونی شده باشند استفاده می نمایند. این امر می تواند فرد را در معرض ابتلا به بیماری هایی از قبیل HIV و هپاتیت قرار دهد. بنابراین برخی معتقدند اگر قرار باشد نکات بهداشتی رعایت نشود و سلامت فرد به خطر بیفتد، تحمل عارضه های خفیف پوستی معقول تر است! بنابراین افرادی که تصمیم دارند در این مراکز تحت درمان قرار بگیرند باید به نکات بهداشتی توجه نموده و از یک بار مصرف بودن نیدل ها اطمینان حاصل کنند.
اما علیرغم خطرهای ممکن، تقاضای مردم برای خرید غلتک یا همان درمارولر، روز به روز افزایش می یابد. تا جایی که می توان یک غلتک را با قیمتی نزدیک به پنجاه دلار خریداری نمود و فرآیند میکرونیدلینگ را در منزل انجام داد.

از میکرونیدلینگ چه میدانید-3

میکرونیدلینگ و کاهش چین و چروک صورت

۸

میکرونیدلینگ برای چه کسانی توصیه نمی شود؟

میکرونیدلینگ را می توان بر روی تمام انواع پوست و با هر رنگ و نژاد انجام داد. میکرونیدلینگ برای تمامی نواحی بدن از جمله صورت، پشت دست، گردن و حتی نواحی حساس همچون دور چشم ها مناسب می باشد. با این حال میکرونیدلینگ برای افراد زیر توصیه نمی شود:
– کسانی که طی سه ماه گذشته از isotretinoin استفاده کرده اند.
– کسانی که زخم، بریدگی و یا خراشیدگی های باز بر روی پوست خود دارند.
– کسانی که طی یک سال گذشته بر روی پوست خود تحت پرتو درمانی قرار گرفته اند.
– کسانی که در ناحیه مورد نظر، هرگونه عفونت پوستی، عارضه یا تبخال دارند.
– کسانی که در دوران بارداری و یا شیردهی هستند.
– کسانی که سابقه بروز کلویید (در اصطلاح عوام، در محل زخم خود گوشت نو بالا می آورند) یا التیام دیرهنگام زخم دارند.

۹

آیا می توان میکرونیدلینگ را در خانه انجام داد؟

باید به این نکته توجه داشت که ابزاری که برای فرآیند میکرونیدلینگ توسط یک فرد عادی طراحی و ساخته شده با ابزاری که توسط پزشک و یا درمانگر آموزش دیده و برای میکرونیدلینگ حرفه ای استفاده می شود، متفاوت است. ابزارهای خانگی باید حتماً نیدل های ظریف تر و کوتاه تری داشته باشند تا باعث ایجاد آسیب به پوست فرد نشوند.
همانطور که گفته شد، رولر های خانگی را می توان دو تا سه بار در هفته همراه با سرم های مناسب و به منظور بسته شدن منافذ پوست، تعدیل چربی پوست و کمک به بهبود چین و چروک های سطحی و ظریف و همچنین افزایش نفوذ محصولات بهداشتی پوستی به کار برد.
باید به این نکته توجه داشت که حتماً باید از کیفیت رولر (غلتک) اطمینان حاصل نمود. چون استفاده از ابزار بی کیفیت می تواند باعث شکسته شدن نیدل در پوست و نتیجتاً آسیب به پوست گردد.

منبع:بهترین ها

نوشته از میکرونیدلینگ چه میدانید؟ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>
http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d8%af-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c/health-and-beauty/%d8%a7%d8%b2-%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b1%d9%88%d9%86%db%8c%d8%af%d9%84%db%8c%d9%86%da%af-%da%86%d9%87-%d9%85%db%8c%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%af/feed/ 0
از تاثیر ماءالشعیر بر موهایتان چقدر اطلاع دارید؟ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d8%af-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c/hair-beauty-article/%d8%aa%d8%a7%d8%ab%db%8c%d8%b1-%d9%85%d8%a7%d8%a1%d8%a7%d9%84%d8%b4%d8%b9%db%8c%d8%b1-%d8%a8%d8%b1-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa-%d9%85%d9%88%d9%87%d8%a7/ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d8%af-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c/hair-beauty-article/%d8%aa%d8%a7%d8%ab%db%8c%d8%b1-%d9%85%d8%a7%d8%a1%d8%a7%d9%84%d8%b4%d8%b9%db%8c%d8%b1-%d8%a8%d8%b1-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa-%d9%85%d9%88%d9%87%d8%a7/#respond Tue, 17 Jan 2017 06:37:21 +0000 http://www.kijanaa.ir/?p=5073 از تاثیر ماءالشعیر بر موهایتان چقدر اطلاع دارید؟ زیبایی یکی از خواسته های تمام افراد است و همه افراد برای رسیدن به این خواسته تلاش خود […]

نوشته از تاثیر ماءالشعیر بر موهایتان چقدر اطلاع دارید؟ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>

از تاثیر ماءالشعیر بر موهایتان چقدر اطلاع دارید-2

از تاثیر ماءالشعیر بر موهایتان چقدر اطلاع دارید؟

زیبایی یکی از خواسته های تمام افراد است و همه افراد برای رسیدن به این خواسته تلاش خود را می کنند.
مجلات زیبایی و سایت ها نکات بسیاری را در مورد نکات آرایشی برای خانم ها عنوان می کنند تا به این طریق در افزایش زیبایی خود تلاش کنند.

در کنار این نکات مهم، ترفندهای دیگری هم برای افزایش زیبایی چهره خانم‌ها وجود دارند که شاید در برخورد اول خیلی عجیب و غریب به نظر برسند، اما واقعا به نتایج مثبت و چشمگیری منجر شده‌اند. در ادامه این مطلب، با چند مورد از همین ترفندها آشنا می‌شوید که قبلا امتحان شده‌اند و نتیجه داده‌اند.

در ادامه با کیـجـانا همراه باشید و به تاثیر ماءالشعیر بر موها پی ببرید.

از تاثیر ماءالشعیر بر موهایتان چقدر اطلاع دارید-1

۱

شادابی پوست با سرکه‌ سیب

همه ما می‌دانیم که اضافه کردن سرکه سیب به رژیم غذایی واقعا برای سلامت مفید است، اما کمتر کسی می‌داند که می‌توان از این سرکه خوراکی در ترفندهای زیبایی برای خانم‌ها استفاده کرد.
یکی از ویژگی‌های سرکه سیب، این است که به‌عنوان نوعی تونر یا شاداب‌کننده طبیعی پوست عمل می‌کند. امروزه بسیاری از متخصصان، استفاده از سرکه سیب را به‌عنوان بخشی از رژیم‌های ضدپیری پوست توصیه می‌کنند.

با این ‌حال، شاید بپرسید که چرا از تونرهای بسته‌بندی‌شده و موجود در بازار استفاده نکنیم و سراغ سرکه سیب برویم؟!
تونرها به‌طور کلی کمک می‌کنند تا سطح pH پوست به وضعیت متعادل و طبیعی بازگردد، اما بسیاری از تونرهای موجود در بازار حاوی الکل هستند که متاسفانه پوست را بیش از حد خشک می‌کنند. خوشبختانه، سرکه سیب کاملا طبیعی است و این خصلت منفی را ندارد.
البته قبل از اینکه سرکه سیب را به‌عنوان تونر پوست استفاده کنید، باید آن را با آب رقیق کنید. فراموش نکنید که نسبت آب به سرکه در این کار، همیشه باید ۳ به ۱ باشد.

 

 

۲

تقویت مو با ماءالشعیر

زمانی‌ که درباره ترفندهای زیبایی برای خانم‌ها صحبت می‌شود، کمتر کسی می‌تواند استفاده از نوشیدنی‌ای مانند ماءالشعیر کلاسیک را در این زمینه حدس بزند.
با این ‌حال، چه باور کنید و چه نه، ماءالشعیر کلاسیک می‌تواند به سلامت موها کمک کند زیرا تار موهای ضعیف را دوباره احیا می‌کند. همان‌طور که شاید بدانید همزمان با افزایش سن، موها نیز نازک‌تر می‌شوند و همین اتفاق می‌تواند حجم طبیعی موها را از بین ببرد. با این‌حال، گفته‌می‌شود که ماءالشعیر کلاسیک می‌تواند تارهای مو را ضخیم‌تر و پُرتر کند و حجم موها را به وضعیت طبیعی خودشان بازگرداند.

رازک و جوی طبیعی که در تهیه ماءالشعیر کلاسیک به کار می‌روند، حامل مواد مغذی ارزشمندی برای موها هستند.
برای انجام دادن این ترفند، باید یک بطری اسپری را بردارید و ۳ تا ۴ قاشق غذاخوری از ماءالشعیر کلاسیک را با نصف فنجان آب در آن مخلوط کنید. بعد، زمانی که موها را در حمام با شامپو شستید، مقداری از این ترکیب را روی موهایتان بریزید.
در ادامه، آن را به ‌خوبی ماساژ بدهید تا کمی به ریشه موها راه پیدا کند. اجازه بدهید این ترکیب قبل از آب‌کشی، بین ۲ تا ۳ دقیقه روی موها باقی بماند. در نهایت آن را آب‌کشی کنید تا از روی موها پاک شود.

نوشته از تاثیر ماءالشعیر بر موهایتان چقدر اطلاع دارید؟ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>
http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d8%af-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c/hair-beauty-article/%d8%aa%d8%a7%d8%ab%db%8c%d8%b1-%d9%85%d8%a7%d8%a1%d8%a7%d9%84%d8%b4%d8%b9%db%8c%d8%b1-%d8%a8%d8%b1-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa-%d9%85%d9%88%d9%87%d8%a7/feed/ 0
راز زیبایی شما در قهوه نهفته است ! http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d8%af-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c/health-and-beauty/%d8%b1%d8%a7%d8%b2-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b4%d9%85%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d9%82%d9%87%d9%88%d9%87-%d9%86%d9%87%d9%81%d8%aa%d9%87-%d8%a7%d8%b3%d8%aa/ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d8%af-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c/health-and-beauty/%d8%b1%d8%a7%d8%b2-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b4%d9%85%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d9%82%d9%87%d9%88%d9%87-%d9%86%d9%87%d9%81%d8%aa%d9%87-%d8%a7%d8%b3%d8%aa/#respond Mon, 16 Jan 2017 08:01:18 +0000 http://www.kijanaa.ir/?p=5063   راز زیبایی شما در قهوه نهفته است ! از مزایای قهوه برای پوست و مویتان چه میزان اطلاع دارید؟ این ماده طبیعی می تواند انتخاب […]

نوشته راز زیبایی شما در قهوه نهفته است ! اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>

 زیبایی پوست و مو با قهوه

راز زیبایی شما در قهوه نهفته است !

از مزایای قهوه برای پوست و مویتان چه میزان اطلاع دارید؟ این ماده طبیعی می تواند انتخاب خوبی برای رنگ کردن موهایتان باشد. از فایده های استفاده از قهوه چه میزان اطلاع دارید؟ اگر از روش های شیمیایی برای رنگ کردن موهایتان نمی خواهید استفاده کنید قهوه انتخاب خوبی به نظر میرسد .

در ادامه با کیـجـانا همراه باشید و به راز زیبایی پوست و مو با قهوه پی ببرید.

قهوه یکی از دانه های خوشبو و پرخاصیت است که علاوه بر تقویت پوست و مو های تان می تواند رنگ موهای تان را هم تغییر دهد. با ما همراه شوید و با روش های تقویت مو با قهوه آشنا شوید. تقویت پوست و مو با قهوه با استفاده از قهوه قادر خواهید بود.
با استفاده از قهوه قادر خواهید بود در افزایش سلامتی و زیبایی پوست و موی خود قدم بردارید. از قهوه در زمینه جلوگیری از پیری پوست، محافظت از موها ,کاهش حلقه تیره دور چشم، روشن کننده پوست و رنگ کردن مو می توانید استفاده کنید این دانه سرشار از خاصیت برای پوست و موی شماست.

بسیاری قهوه را تنها برای رفع خواب مصرف می کنند، در حالی که این خوردنی خوشمزه معجونی هزار رمز برای پوست و مو است. وقتی با خوردن یک فنجان قهوه داغ روزمان با انرژی آغاز می‌شود، آیا قهوه روی زیبایی هم تاثیر دارد؟ بله دارد. قهوه به شکل‌های مختلفی است و می‌تواند روی پوست و مو تاثیرات خوبی داشته باشد.

۱

جلوگیری از پیری پوست با قهوه

از شاتوت و انار به عنوان موادی که آنتی اکسیدان‌هایی قوی دارند یاد می‌کنیم، قهوه نیز دارای آنتی اکسیدان‌های قوی است و همان اثر را روی سلامت پوست می‌گذارد. یک فنجان قهوه با پیری زودرس پوست که بر اثر آلودگی ،گرما و نور بوجود می‌آید، مبارزه می‌کند.

 

 

۲

محافظت از موها با قهوه

آنتی اکسیدان‌های موجود در قهوه موهای‌تان را نیز براق می‌کند. ماسک قهوه از شکستن موها جلوگیری کرده و آن را درخشان می‌کند و موهای‌تان خوشبو می‌شود. همه مراکز زیبایی در سراسر دنیا از قهوه برای موها استفاده می‌کنند. قهوه همچنین آسیب‌هایی که بر اثر مواد شیمیایی ایجاد شده را برطرف می‌کند. می‌توانید آن را در خانه دم کنید و روی موهای‌تان بگذارید.

۳

کاهش حلقه تیره دور چشم با قهوه

قهوه دارای موادی است که سیاهی دور چشم را هم رفع می‌کند. قهوه به گشادکنندگی عروق معروف است و پف زیر چشم را برطرف می‌کند. می‌توانید قهوه را با کرم‌های مخصوص چشم مخلوط کنید و دور چشمان‌تان بزنید. این ترکیب رگ‌های خونی دور چشم را گشاد می‌کند. توجه داشته باشید که قهوه را به طور مستقیم دور چشمان‌تان نمالید.

۴

قهوه یک روشن کننده پوست است

قهوه برای روشن کردن پوست هم استفاده می‌شود. این دانه، خاصیت ضد تورم و التهاب نیز دارد که به عنوان اسکراب بدن هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. کافئین پوست را سفت کرده و از چین و چروک و افتادگی آن جلوگیری می‌کند. قهوه را برای درمان سلولیت و کاهش دانه‌های رنگی روی پوست نیز استفاده می‌کنند.

رنگ موی طبیعی با قهوه

۵

رنگ موی طبیعی با قهوه

قهوه برای رنگ کردن مو هم استفاده می‌شود. آن را براق و خوشرنگ می‌کند. بگذارید قهوه زیاد دم بکشد و و آن راروی موهای‌تان بگذارید. از پودر کاکائو هم می‌توانید استفاده کنید تا رنگ تیره‌تر شود. آن را با رنگ حنا هم می‌توانید مخلوط کنید.

۶

مرطوب کننده‌ای متشکل از قهوه و عسل

یک قاشق بزرگ قهوه را با یک قاشق عسل مخلوط کنید. خوب مخلوط کنید و به صورت دایره‌وار روی صورت و گردن‌تان بمالید. بعد از ۲۰ دقیقه صورت‌تان را با آب بشویید. این ماسک خاصیت ضد التهاب دارد و عسل نیز پوست را مرطوب می‌کند.

 

 

۷

لایه‌برداری از قهوه، بلغور جوی دوسر و ماست

قهوه و جوی دو سر خاصیت لایه‌برداری دارند و ماست و جوی دو سر نیز پوست را نرم می‌کنند. یک قاشق قهوه را به یک قاشق ماست و جوی دو سر پودر شده اضافه کنید. می‌توانید عسل هم اضافه کنید .آن را روی صورت و گردن‌تان بمالید و بعد از نیم ساعت با آب بشویید.

۸

مخلوطی از پودر قهوه و کاکائو برای دوباره جوان کردن پوست

هر دو پودر برای پوست مفید هستند و خاصیت آنتی اکسیدانی دارند و آسیب‌هایی که به پوست وارد شده را درمان می‌کنند. پودر قهوه و کاکائو را به یک میزان میکس کنید. می‌توانید عسل هم اضافه کنید تا خمیری شود. روی پوست‌تان بگذارید و هرچقدر که می‌خواهید بگذارید بماند و سپس آب بکشید.

قهوه و جوان سازی پوست

۹

مخلوطی از قهوه و لیمو و عسل برای پوستی درخشان

این ماسک برای پوست عالی است چون لیمو ویتامین سی پوست را تامین می‌کند. یک قاشق پودر قهوه را با همان مقدارعسل مخلوط کنید و چند قطره لیمو داخل آن بچکانید. خوب میکس کنید و روی صورت و گردن‌تان بمالید. ۳۰ دقیقه صبر کنید و سپس با آب بشویید.

نوشته راز زیبایی شما در قهوه نهفته است ! اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>
http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d8%af-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c/health-and-beauty/%d8%b1%d8%a7%d8%b2-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b4%d9%85%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d9%82%d9%87%d9%88%d9%87-%d9%86%d9%87%d9%81%d8%aa%d9%87-%d8%a7%d8%b3%d8%aa/feed/ 0
آیا از ارتباط رنگ پوست دست با رنگ لاک اطلاع دارید؟ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d8%af-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c/%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%86%d8%a7%d8%ae%d9%86/%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d8%b7-%d8%b1%d9%86%da%af-%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d8%af%d8%b3%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-%d8%b1%d9%86%da%af-%d9%84%d8%a7%da%a9/ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d8%af-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c/%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%86%d8%a7%d8%ae%d9%86/%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d8%b7-%d8%b1%d9%86%da%af-%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d8%af%d8%b3%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-%d8%b1%d9%86%da%af-%d9%84%d8%a7%da%a9/#respond Sun, 15 Jan 2017 08:43:44 +0000 http://www.kijanaa.ir/?p=5056 آیا از ارتباط رنگ پوست دست با رنگ لاک اطلاع دارید؟ در آرایش و آرایشگری هر چیزی تکنیکی دارد که باید برپایه آن فرمول و تکنیک […]

نوشته آیا از ارتباط رنگ پوست دست با رنگ لاک اطلاع دارید؟ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>

ارتباط رنگ پوست با رنگ لاک ناخن

آیا از ارتباط رنگ پوست دست با رنگ لاک اطلاع دارید؟

در آرایش و آرایشگری هر چیزی تکنیکی دارد که باید برپایه آن فرمول و تکنیک انجام شده تا نتیجه بهتری حاصل شود. مثلا وقتی می خواهیم برای ناخن هایمان لاک بزنیم باید فرمولهایی را برای رنگ لاک به یاد داشته باشیم. رنگی که به عنوان لاک برای ناخمان انتخاب میکنیم باید با رنگ پوستمان تناسب داشته باشد در این مقاله به شما یاد میدهیم که چطور رنگ لاک را با رنگ پوست تطبیق بدهید تا انتخاب درستی کرده باشید.

در ادامه با کیـجـانا همراه باشید.

۱

پوست های معمولی

با این رنگ پوست، رنگ‌ لاک های بیشتری به نسبت رنگ پوست تیره همخوانی داشته و می‌تواند استفاده شود.
انواع طرح ها بر روی این رنگ پوست شیک بنظر خواهند رسید، چرا که هر طرح و رنگی به خوبی با این رنگ پوست همنشینی پیدا خواهد کرد. طرح های با رنگ متالیک برای اشخاصی که رنگ پوستشان معمولی است بسیار گزینه ی خوبی است. از طرف دیگر لاک های حاوی اکلیل نیز جلوه ی زیبایی به پوست های معمولی خواهند بخشید.
رنگ‌های پر طراوت مثل صورتی، آبی، زرد یا نارنجی بر روی پوست های معمولی بسیار گیرا و جالب توجه خواهند شد. همچنین لاک های براق نیز مناسب اشخاصی با این رنگ پوست است.
خانم‌هایی که رنگ پوست معمولی یا خنثی دارند، بهتر است از لاک های قرمز، ارغوانی تیره و سرمه ای استفاده نکنند.

 

 

۲

پوست های روشن

خانم‌هایی که پوست روشن دارند، شاید بین این سه دسته خوش شانس ترین هستند، چرا که می‌توانند حداکثر رنگ‌ لاک ها را برای ناخنشان انتخاب کنند. اگرچه معمولا این تفاوت میان خانم‌ها فراموش می‌شود و از رنگ‌های متنوعی استفاده نمی‌کنند.
اشخاصی که پوستشان خیلی روشن یا به عبارتی سفید است، بهتر است که از لاک های تیره استفاده نکنند.

بهترین رنگ هایی که با پوست های روشن همنشینی دارند، صورتی براق یا روشن، ارغوانی و ارغوانی روشن و قرمز است.

برای اینکه سرحال و دوست‌داشتنی بنظر برسید، استفاده از انواع صورتی را به شما توصیه می‌کنیم.
لاک ناخن های بر پایه ی آبی برای پوست های روشن مهم‌ترین پیشنهادی است که داده می‌شود.

در مجموع، قانون کلی درباره ی تطبیق رنگ لاک ناخن با رنگ پوست خیلی ساده است: رنگ روشن برای پوست روشن، رنگ تیره برای پوست تیره. پوست های روشن بهمراه لاک ناخن های روشن تا متوسط بهترین جلوه را دارند، در حالیکه پوست های تیره بهمراه لاک ناخن های متوسط تا تیره بهترین همخوانی را خواهند داشت.

۳

پوست های تیره

پوست های زیبای تیره، با رنگ لاک های تیره جذابیت بیشتری پیدا می‌کنند. قهوه ای کاکائویی، قرمز یا شرابی، و سبز تیره بهترین همخوانی را با چنین پوست هایی دارند.
طلایی نیز بر روی پوست تیره جلوه ی زیبایی دارد. یک لاک طلایی رنگ برای خانم‌هایی که پوست تیره دارند به راحتی ظاهری شیک برایشان می‌سازد.

پوست های برنزه شده، با لاک های روشن‌تر هم همخوانی داشته و جذاب می‌شوند. شکلاتی و قهوه ای روشن، آبی روشن، صورتی و ارغوانی با پوست های برنزه همخوانی دارند. از آنجایی که رنگ برنزه توسط خورشید بدست آمده، از طلایی اجتناب کنید، این رنگ با رنگ پوستتان در هم آمیخته و جذابیت رنگ پوستتان را کاهش خواهد داد. اصل اساسی برای پوست های برنزه این است که رنگ‌های گرم را انتخاب نمایید.
رنگ لاک های بر پایه ی زرد، برای خانم‌هایی که پوست تیره دارند را بسیار توصیه می‌کنیم.

نوشته آیا از ارتباط رنگ پوست دست با رنگ لاک اطلاع دارید؟ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>
http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d8%af-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c/%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%86%d8%a7%d8%ae%d9%86/%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d8%b7-%d8%b1%d9%86%da%af-%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d8%af%d8%b3%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-%d8%b1%d9%86%da%af-%d9%84%d8%a7%da%a9/feed/ 0
فیلم آموزش شینیون و بافت مو مدل ۱۲۰ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c/shinion-va-baftmoo/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b4%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d9%85%d9%88-%d9%85%d8%af%d9%84-120/ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c/shinion-va-baftmoo/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b4%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d9%85%d9%88-%d9%85%d8%af%d9%84-120/#respond Sat, 14 Jan 2017 13:48:56 +0000 http://www.kijanaa.ir/?p=5053 فیلم آموزش مدل شینیون و بافت مو شماره ۱۲۰ فیلم آموزش شینیون و بافت مو کاملا به روز و جدید. این مدل شنیون مو بصورت شینیون پشت […]

نوشته فیلم آموزش شینیون و بافت مو مدل ۱۲۰ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>

*

فیلم آموزش مدل شینیون و بافت مو شماره ۱۲۰

فیلم آموزش شینیون و بافت مو کاملا به روز و جدید. این مدل شنیون مو بصورت شینیون پشت گردنی که بصورت شلوغ کار شده رو بطور کامل و با تمام جزئیات آموزش میبینید.این شینیون بدون تور انجام شده و مناسب برای عروس خانم های باسلیقه و سخت پسند هست. مراحل کامل انجام این مدل مو در فیلم آموزش شینیون با همه نکات و جزئیات آموزش داده شده و به راحتی با مشاهده فیلم و تمرین میتونید مدل رو یاد بگیرید و انجام بدید. شینیون کارهای عزیز میتونن از این مدل شنیون مو به عنوان مدل شینیون عروس در سالن های آرایشی استفاده کنند. آرایشگران عزیز با یادگیری این مدل میتونن از تکنیک های بکار رفته در اجرای مدل مو، در مدل شینیون مو های خیلی زیاد دیگه ای همین روش های این مدل رو انجام بدن و مدل های خیلی متنوعی خلق کنند پس در یادگیری این مدل شک نکنید که از محبوبترین مدل مو های کیجاناست.

با آموزش شینیون ساده، فیلم بافت مو و مدل شینیون دخترانه در وبسایت آموزش آرایشگری کیجانا همراه ما باشید.

 

نوشته فیلم آموزش شینیون و بافت مو مدل ۱۲۰ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>
http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c/shinion-va-baftmoo/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b4%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d9%85%d9%88-%d9%85%d8%af%d9%84-120/feed/ 0
فیلم آموزش شینیون و بافت مو مدل ۱۱۹ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c/shinion-va-baftmoo/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b4%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d9%85%d9%88-%d9%85%d8%af%d9%84-119/ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c/shinion-va-baftmoo/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b4%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d9%85%d9%88-%d9%85%d8%af%d9%84-119/#respond Sat, 14 Jan 2017 13:33:06 +0000 http://www.kijanaa.ir/?p=5052 فیلم آموزش مدل شینیون و بافت مو شماره ۱۱۹ فیلم آموزش شینیون و بافت مو بسیار زیبا. این مدل شینیون مو بصورت ترکیبی از  مدل های شینیون […]

نوشته فیلم آموزش شینیون و بافت مو مدل ۱۱۹ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>

*

فیلم آموزش مدل شینیون و بافت مو شماره ۱۱۹

فیلم آموزش شینیون و بافت مو بسیار زیبا. این مدل شینیون مو بصورت ترکیبی از  مدل های شینیون بسته (شینیون جمع) و مدل شینیون فر ،شینیون پشت سر و بصورت شینیون شلوغ کار شده. این شینیون بدون تور انجام شده. این مدل شینیون مو برای عروس خانم های باسلیقه و سخت پسند بهترین گزینه هست چون در عین سادگی خیلی شیک و زیباست.  آرایشگران و شینیون کارهای عزیز میتونن از این مدل شینیون مو به عنوان مدل موی عروس در ژورنال های مدل شینیون عروس استفاده کنند. مراحل کامل انجام این مدل در فیلم آموزش شینیون مو با همه نکات و جزئیات آموزش داده شده و به راحتی با مشاهده فیلم آموزش مدل مو میتونید مدل مو رو یاد بگیرید و انجام بدید. آرایشگران عزیز با آموزش این مدل شینیون مو میتونن از تکنیک های بکار رفته در اجرای این مدل شینیون مو، در مدل های خیلی زیاد دیگه ای همین روش های این مدل مو رو انجام بدن و مدل شینیون مو های خیلی متنوعی خلق کنند پس در یادگیری این مدل مو شک نکنید که از محبوبترین مدل شینیون مو های کیجاناست.

با آموزش شینیون با تور، مدل شینیون مو و مدل مو دخترانه در وبسایت آموزش آرایشگری کیجانا همراه ما باشید.

 

نوشته فیلم آموزش شینیون و بافت مو مدل ۱۱۹ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>
http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c/shinion-va-baftmoo/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b4%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d9%85%d9%88-%d9%85%d8%af%d9%84-119/feed/ 0
فیلم آموزش شینیون و بافت مو مدل ۱۱۸ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c/shinion-va-baftmoo/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b4%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d9%85%d9%88-%d9%85%d8%af%d9%84-118/ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c/shinion-va-baftmoo/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b4%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d9%85%d9%88-%d9%85%d8%af%d9%84-118/#respond Sat, 14 Jan 2017 12:58:33 +0000 http://www.kijanaa.ir/?p=5051 فیلم آموزش مدل شینیون و بافت مو شماره ۱۱۸ فیلم آموزش شینیون و بافت مو بسیار زیبا. این مدل شنیون مو بصورت مدل شینیون نیمه باز و […]

نوشته فیلم آموزش شینیون و بافت مو مدل ۱۱۸ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>

*

فیلم آموزش مدل شینیون و بافت مو شماره ۱۱۸

فیلم آموزش شینیون و بافت مو بسیار زیبا. این مدل شنیون مو بصورت مدل شینیون نیمه باز و مدل شینیون فر که مناسب برای مراسم های نامزدی و حنابندان هست انجام شده. این مدل شینیون بدون تور انجام شده که مهارت آرایشگران عزیز رو نشون خواهد داد. آرایشگران و شینیون کارهای عزیز میتونن از این مدل شینیون نیمه باز به عنوان مدل موی عروس و یا مدل موی نامزدی استفاده کنند. تمام مراحل انجام این مدل شینیون مو بطور کامل در فیلم آموزش مرحله به مرحله شینیون مو با همه نکات و جزئیات آموزش داده شده و به سادگی با مشاهده فیلم آموزشی و تمرین میتونید مدل مو رو یادبگیرید و انجام بدید. آرایشگران عزیز با یادگیری این مدل شینیون نیمه باز میتونن از تکنیک های بکار رفته در اجرای این مدل مو، در مدل های خیلی زیاد دیگه ای همین روش های این مدل شینیون مو رو انجام بدن و مدل مو های خیلی متنوعی خلق کنند پس در یادگیری این مدل شک نکنید که از محبوبترین مدل مو های کیجاناست.

با فیلم آموزش شینیون، مدل موی کوتاه زنانه و مدل شینیون باز و بسته در وبسایت آموزش آرایشگری کیجانا همراه ما باشید.

 

نوشته فیلم آموزش شینیون و بافت مو مدل ۱۱۸ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>
http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c/shinion-va-baftmoo/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b4%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d9%85%d9%88-%d9%85%d8%af%d9%84-118/feed/ 0
فیلم آموزش شینیون و بافت مو مدل ۱۱۷ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c/shinion-va-baftmoo/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b4%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d9%85%d9%88-%d9%85%d8%af%d9%84-117/ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c/shinion-va-baftmoo/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b4%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d9%85%d9%88-%d9%85%d8%af%d9%84-117/#respond Sat, 14 Jan 2017 12:52:45 +0000 http://www.kijanaa.ir/?p=5050 فیلم آموزش مدل شینیون و بافت مو شماره ۱۱۷ فیلم آموزش شینیون و بافت مو مدرن و به روز. این مدل شنیون مو بصورت مدل شینیون بسته […]

نوشته فیلم آموزش شینیون و بافت مو مدل ۱۱۷ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>

*

فیلم آموزش مدل شینیون و بافت مو شماره ۱۱۷

فیلم آموزش شینیون و بافت مو مدرن و به روز. این مدل شنیون مو بصورت مدل شینیون بسته (شینیون جمع) و بالای سر کار شده و بسیار شیک و جذاب هست که با یک تاج زیبا قطعا عروس خانوم ها رو جذاب و فراموش نشدنی میکنه. این شینیون بدون تور انجام شده که مهارت آرایشگران عزیز رو نشون خواهد داد. شینیون کارها و آرایشگران عزیز میتونن از این مدل شینیون مو به عنوان مدل موی عروس در ژورنال های مدل شینیون عروس در سالن آرایشی مورد استفاده قرار بدن. تمام مراحل انجام این مدل شینیون مو بطور کامل در فیلم آموزش مرحله به مرحله شینیون مو با همه نکات و جزئیات آموزش داده شده و به راحتی با مشاهده فیلم آموزش شینیون مو میتونید مدل مو رو یاد بگیرید و انجام بدید. آرایشگران عزیز با آموزش این مدل شینیون مو میتونن از تکنیک های بکار رفته در اجرای این مدل، در مدل مو های خیلی زیاد دیگه ای همین روش های این مدل شینیون مو رو انجام بدن و مدل مو های خیلی متنوعی خلق کنند پس در یادگیری این مدل شک نکنید که از محبوبترین مدل شینیون مو های کیجاناست.

با آموزش شینیون دخترانه، مدل شینیون باز و مدل موی کوتاه دخترانه در وبسایت آموزش آرایشگری کیجانا همراه ما باشید.

 

نوشته فیلم آموزش شینیون و بافت مو مدل ۱۱۷ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>
http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c/shinion-va-baftmoo/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b4%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d9%85%d9%88-%d9%85%d8%af%d9%84-117/feed/ 0
فیلم آموزش شینیون و بافت مو مدل ۱۱۶ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c/shinion-va-baftmoo/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b4%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d9%85%d9%88-%d9%85%d8%af%d9%84-116/ http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c/shinion-va-baftmoo/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b4%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d9%85%d9%88-%d9%85%d8%af%d9%84-116/#respond Sat, 14 Jan 2017 12:38:36 +0000 http://www.kijanaa.ir/?p=5049 فیلم آموزش مدل شینیون و بافت مو شماره ۱۱۶ فیلم آموزش شینیون و بافت مو زیبا و ساده. این مدل شنیون مو بصورت مدل شینیون نیمه باز […]

نوشته فیلم آموزش شینیون و بافت مو مدل ۱۱۶ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>

*

فیلم آموزش مدل شینیون و بافت مو شماره ۱۱۶

فیلم آموزش شینیون و بافت مو زیبا و ساده. این مدل شنیون مو بصورت مدل شینیون نیمه باز و مدل شینیون ساده انجام شده. این مدل شینیون بدون تور انجام شده. آرایشگران و شینیون کارهای عزیز میتونن از این مدل شینیون نیمه باز به عنوان مدل شینیون دخترانه، مدل شینیون عروس و مدل موی نامزدی برای عروس خانم هایی که تمایل دارند در مراسم حنابندان و یا عقد شینیون نیمه باز و متفاوت با شینیون عروسی داشته باشند، این شینیون خیلی زیبا و مناسبه. مراحل کامل انجام این مدل شینیون نیمه باز در فیلم آموزش شینیون مو با همه نکات و جزئیات آموزش داده شده و به سادگی با مشاهده فیلم میتونید مدل رو یاد بگیرید و انجام بدید. آرایشگران عزیز با آموزش این مدل شینیون مو میتونن از تکنیک های بکار رفته در اجرای این مدل مو، در مدل های خیلی زیاد دیگه ای همین روش های این مدل شینیون مو رو انجام بدن و مدل مو های خیلی متنوعی خلق کنند پس در یادگیری این مدل شک نکنید که از محبوبترین مدل مو های کیجاناست.

با آموزش تصویری شینیون، شنیون دخترانه و انواع شینیون های جدید در وبسایت آموزش آرایشگری کیجانا همراه ما باشید.

 

نوشته فیلم آموزش شینیون و بافت مو مدل ۱۱۶ اولین بار در کیجانا پدیدار شد.

]]>
http://www.kijanaa.ir/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c/shinion-va-baftmoo/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b4%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d9%85%d9%88-%d9%85%d8%af%d9%84-116/feed/ 0